Personer i Plus

Bent Wessel Eide
Daglig leder / Partner / statsautorisert revisor
Mob +47 454 07 711
bent@plus-revisjon.no

Kolbjørn Framhus
Partner / registrert revisor
Mob +47 915 68 318
kolbjorn@plus-revisjon.no

Janne Bull
manager / senior medarbeider
Mob +47 926 72 211
janne@plus-revisjon.no

Anders Dischler Børresen
Statsautorisert revisor
Mob +47 416 88 112
anders@plus-revisjon.no

Prabhjot Gill
Registrert revisor
Mob +47 467 78 146
gill@plus-revisjon.no

Nam Huu Vo
Bachler i revisjon
Mob +47 900 97 410
nam@plus-revisjon.no

Charlotte Holwech
Registrert revisor
Mob +47 412 13 369
charlotte@plus-revisjon.no